Niedziela z siostrami i braćmi z Ukrainy

To był błogosławiony dzień!!!
W niedzielę (06.03.22 r.) mogliśmy gościć u siebie podczas nabożeństwa grupę około 40 sióstr i braci z Ukrainy, zamieszkujących w gościnie u Pana Jerzego Pieniążka i Jego małżonki w Burzeninie. Był to błogosławiony czas wspólnego uwielbiania Boga, wzruszeń i radości. Wspólnej modlitwy i na koniec – obiadu.
Dla naszej, małej społeczności wyzwanie, ale wyzwanie dające radość i satysfakcję.
Wierzymy, że Bóg nad wszystkim czuwał, bo w ciągu poprzedzającego tygodnia pojawiały się przeciwności, które sukcesywnie usuwał używając do tego wielu wspaniałych ludzi i firm. Dlatego z wdzięcznością dziękujemy gospodarzowi naszych sióstr i braci, państwu Pieniążków, oraz wszystkich dobrych ludzi z okolic Burzenina, którzy im pomagają tam na miejscu.
Dziękujemy masarni Złotex ze Złoczewa za obdarowanie nas dużą ilością mięs i wędlin. https://www.facebook.com/zpihmzlotex
Dziękujemy Piekarni Grejdi – Zduńska Wola za obdarowanie nas pieczywem.
Dziękujemy Panu Prezydentowi Miasta Zduńska Wola Konradowi Pokora – za wstawienie się za nami przy zdobyciu gazu do ogrzewania naszego budynku.
Dziękujemy Dyrektorowi Muzeum Historii Miasta Zduńska Wola Tomaszowi Polkowskiemu za podarowanie nam 40 dodatkowych krzeseł i kilku stołów.
Dziękujemy braciom i siostrom z USA za wsparcie finansowe.
Dziękujemy też wszystkim Wam, którzy odpowiedzieliście na nasz ostatni apel szybkiej zbiórki. Auto z pomocą medyczną oraz kolejną porcją suchego jedzenia, ubraniami i kosmetykami po raz kolejny ruszy do potrzebujących.
Bardzo dziękujemy.
Na pewno też zachęceni dotychczasową hojnością, będziemy organizować kolejne akcje.

Może być zdjęciem przedstawiającym 6 osób, ludzie grający na instrumentach muzycznych, ludzie stoją i w budynku